Milí rodiče,.

vzhledem ke včerejšímu  vládou vyhlášenému zákazu volnočasových aktivit pro děti d 6ti do 18 let, mezi které  bohužel patří i námi  provozované výtvarné kroužky i kroužek dramatický, jsme  nuceni od pondělí  12.10. do soboty 31.10.2020  tuto naši činnost pozastavit. 

Ale nebojte se, o kroužky nepřijdete. V  návaznosti na úspěšně odzkoušenou on line výuku pro malé výtvarníky zajistíme pro ty, kteří by o to měli zájem  výuku  prostřednictvím aplikace Zoom, nebo Google meets, a to  ve stejných časech, jako byly / a snad i nadále budou/ kroužky stávající: tedy středa: 14-15:30 pro mladší, 15:45 – 17:15 pro starší děti.

Kdo z vás by měl o tuto formu distančních kroužků zájem, tak prosím kontaktujte e-mailem či sms  lektorku Janu Jandáčkovou na čísle 731 233 435. Obdržíte od ní  veškeré potřebné informace.

Pro mladší děti a pro kroužek dramatický/ popřípadě i pro ty, kteří dají přednost docházce do kroužků/ připravíme náhradní hodiny v návaznosti na celkový vývoj situace. Prosím, abyste v těchto případech kontaktovali jednotlivé lektory kroužků.

Mějte se hezky a hlavně buďte zdraví.

Ing.Ondřej Šorm

Ředitel Studia Paleta