Naše ateliery nabízí nejen tradiční výtvarné techniky ale často si dovolíme s dětmi i experimentovat. Kroužky jsou přístupné i pro nejmenší šikovné děti ve věku od 3-4 let. V době, kdy nás ještě pandemie nestrašila, jsme pořádali i různé víkendové aktivity, včetně výletů a výtvarných soustředění. Vstřícnost, milý přístup a entuziasmus lektorů vždy byl a je zárukou dobrého kolektivu, soustředěné zábavy i tvůrčího naplnění.

V případě potřeby dalších informací neváhejte zavolat  našim lektorkám  nebo poslat dotazy e-mailem. Na všechny ihned odpovíme.

Úhrady za jednotlivé  kroužky jsou  v tomto pololetí  vždy za celé období a přijímáme je pouze na náš účet.

Platby za jednotlivé lekce nejsou bohužel možné, po dohodě je však možné absolvovat  s dítětem  první zkušební  on-line lekci zdarma.

Sourozenci mají u nás 10% slevu.

LEKTORKY  DOPOLEDNÍHO PROGRAMU 

O

OLA ZÁVADOVÁ

Vystudovala SPgŠ ( 1993-1997) v Praze obor Učitelství pro MŠ a PedFak UK (1999-2002) tentýž obor. Od roku 2001 pracovala ve Waldorfské mateřské škole v Praze 3. Zde nejprve vedla kroužek hry na zobcovou flétnu a od r. 2003 zde působila i jako učitelka až do odchodu na MD koncem r. 2007. Má ukončený Seminář Waldorfské pedagogiky pro učitelky mateřských škol a absolvovala kurz Respektovat a být respektován. V roce 2008 založila spolu s dalšími maminkami z Břevnova Klub rodičů a dětí Dvorek – pravidelná setkávání rodičů s malými dětmi (0-3roky) a podílí se na jeho organizaci. V lednu 2013 založila s Lucií Kuthanovou a Olgou Flekovou ve spolupráci se skupinou rodičů ve Studiu Paleta Klub Hnízdo, jehož je lektorkou. Má tři děti.

 

Snímek 125

GABRIELA KOPECKÁ

Vystudovala Pedagogickou fakultu na Univerzitě Mateja Bela v Banskej Bystrici obor dějepis – výtvarná výchova. Absolvovala  Školu vědomého rodičovství a Jednoletý víkendový proseminář na Akademii sociálního umění Tabor. V minulosti pracovala jako vychovatelka v Jedličkově ústavu a sociální terapeutka v Dílně Eliáš. Během mateřské dovolené spolupracovala s Klubem rodičů a dětí Dvorek. Má tři děti.

 

IMG_4274

OLGA FLEKOVÁ

Vystudovala DAMU, obor herectví se zaměřením na autorskou tvoru a pedagogiku, Studovala Jabok – Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická. V minulosti pracovala jako učitelka ve Waldorfské mateřské škole v Praze 3, v současné době pracuje jako kordinátorka Centra Amelie Praha a terapeutka v přímé práci s klienty, vede divadelní a pohybové dílny pro lidi s mentálním postižením.

.

 

Ceny za dopolední program najdete na samostatné stránce HNÍZDA

LEKTORKY  ODPOLEDNÍHO PROGRAMU

Marie Šefernová

Již od dětství jsem byla obklopena uměním a kreativním prostředím. To mě přirozeně vedlo k tomu abych se tomuto oboru věnovala i dále a to na střední UMPRUM v Uherském hradišti, kde jsem se zaměřila na grafiku. V tom jsem dále pokračovala na Fakultě umění a designu Ladislava Sutnara v Plzni. Protože jsem chtěla prohloubit své znalosti i v teoretické části umění začala jsem studovat v roce 2017 Dějiny výtvarného umění na KTF UK v Praze.

Na výtvarném projevu malých dětí, mě fascinuje jejich tvořivost a kreativita bez obav a strachu hodnocení druhých. Tento způsob bych v nich chtěla dále rozvíjet pomocí zajímavých témat a různých výtvarných technik. Při tvoření bych také využila svých znalostí z oboru dějin umění a ráda bych dětem předala společnou radost z jejich výtvorů.

Cena výtvarných kroužků na 1.pololetí činí v PONDĚLÍ  2850,-Kč/19 lekcí/ a v ÚTERÝ 2550,-Kč/17 lekcí.Každá lekce je 90 min.

Sourozenci mají z  ceny 10% slevu.    VÝTVARNÉ KROUŽKY ZAČÍNAJÍ 20.ZÁŘÍ 2021 .

 

Anna Marková Císařovská /ČTVRTEČNÍ  DRAMAŤÁČKY /

     

Jsem herečka, ale nyní především máma. Vystudovala jsem DAMU obor činoherní herectví a teď studuji podstatu života prostřednictvím svých dětí. Učila jsem dramatický obor na ZUŠ, založila vlastní Dětské divadelní studio Strašilka, spoluzaložila Divadlo X10, kde jsem sama hrála až do nástupu na mateřskou. Příležitostně točím, dabuji, nahrávám, dlouhodobě spolupracuji s rádiem PIGY, píšu. Mám ráda život a svět, poznávání poznaných i nepoznaných, cestování, náhodná setkání a oka-mžiky přítomnosti. 

Cena ČTVRTEČNÍCH DRAMAŤÁČKŮ  pro mladší děti činí 2280 – Kč za pololetí /září – leden 2022/ a zahrnuje 15 lekcí/ 60 minut

Sourozenci mají 10%  slevu.

 

 

 

Hudební hrátky s  Olou Závadovou / každou středu od 14.00 do 14.45 hodin/

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena kroužku 110,-Kč/45 minut, celkem 1760,-Kč za pololetí /16 lekcí/

Začínáme 22. září 2021

 

Míša Dragounová – šijeme s Míšou / ve středu od 15.30 do 17.00 hodin – kroužek šití pro děti od 7 -13 let

Na kroužku si ukážeme jednak šití v ruce  (základní stehy) a vyšívání, obsluha šicího stroje a základni šití na něm.  Začneme u drobnosti jako je třeba taška, jehelníček, čelenka, batůžek, kabelka .. Později sukni či triko a šití dle vlastního jednoduchého  návrhu. Ráda přistupuji  ve své výuce individuálně podle  zručnosti i přání zúčastněných.
 
Vše je možné  🙂
 
Začínáme od 20.října 2021
Cena kroužku za 1. pololetí / říjen – leden/ činí  1800,-Kč a zahrnuje 12 lekcí/každá 90 minut
Sourozenci mají 10%slevu.